AFS-Care bvba Boekhouding & Fiscaliteit & Fiscaliteit
U bent nu hier: Home - Onze kantoren

Maatschappelijke zetel

AFS-C bv bvba
Groenstraat 40
B-3560 LUMMEN
 
Tel: +32 11 96 08 88
Fax: +32 11 76 78 33
Mail:
Gegevens: BTW BE 0837.355.468; RPR Hasselt; BIBF 70385826

  • Vennoten:

Davy Fox - davy@afsc.be

Miranda Schoemans - miranda@afsc.be

Matthijs Van der Leun - matthijs@afsc.be

 

 

  • Medewerkers

Caelen Sara - sara@afsc.be

Lambrechts Lien - lien@afsc.be

Sorgeloose Ward - ward@afsc.be

Merola Pascal - pascal@afsc.be

 

--> Klik hier voor de openingsuren of routeplanner

 

Kantoor Hasselt

AFS-C bv bvba
Roeselstraat 5-7
B-3511 Kuringen

Tel: +32 11 96 08 88
Mail:

 

Kantoor Zonhoven

Fulko bv bvba (Davy Fox)
Pleinstraat 85

B-3520 Zonhoven

 

GSM: +32 477 77 64 59
Gegevens: BTW BE 0479.655.595; RPR Hasselt; BIBF 70077648